PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie Kanał YT UM Leszno

Członkostwo

Legitymacja ISIC-AZS

to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Kto może otrzymać kartę ISIC-AZS?

Każdy członek AZS, który jest studentem (bez ograniczenia wieku) lub uczniem i ma więcej niż 12 lat.

ISIC (International Student Identity Card) to...

...jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w 116 krajach całego świata, w tym ponad 3,5 tys. w Polsce. Oszczędzasz na transporcie, zakwaterowaniu, w klubach studenckich, sklepach i punktach usługowych.Korzysta z tego ponad 10 mln ludzi.

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?

Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku - Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Przysługują im także zniżki u oficjalnych Partnerów AZS. Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)...

Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w AXA Polska S.A. na kwotę 6500 zł lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 50 000 zł (szczegóły). Przysługuje mu także dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dotyczący leczenia za granicą, uprawiania sportów ekstremalnych oraz OC i kolejnego PTU S.A. (szczegóły).

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?

Aby wyrobić lub aktualizować kartę ISIC-AZS, należy udać się do swojego Klubu Uczelnianego AZS. (KU AZS-PWSZ w Lesznie, ul. Mickiewicza 5; 64-100 Leszno)