2019 - Mistrzostwa Miasta Leszna w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych

Serdecznie zapraszamy na "Mistrzostwa Miasta Leszna w pływaniu dzieci rocznik 2007 i młodszych", które odbędą się 14 grudnia br. (sobotę) o godz. 9.00 na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie. Organizatorem zawodów jest Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, a ich realizatorem są studenci III roku Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej specjalności Zarządzanie Sportem Lokalnym. Impreza wspierana jest przez Miasto Leszno, PWSZ w Lesznie oraz MOS w Lesznie

Zawody są adresowane do dzieci rocznik 2007 i młodszych, którzy będą rywalizować na dystansie 25 i 50 metrów w swoich kategoriach wiekowych (rywalizacja w sześciu rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013). Każdy uczestnik mistrzostw za udział otrzyma stosowny dyplom i niespodziankę. Mistrzostwa maja charakter amatorskiej rywalizacji, ale także prezentacji umiejętności pływackich przez dzieci wczesnoszkolne. Zgłoszenia na zawody odbywać się będą do 10 grudnia tylko w formie elektronicznej po wypełnieniu formularza na stronie. Udział w zawodach jest bezpłatny. Każde dziecko startuje tylko w jednej konkurencji. Pełny regulamin jest dostępny na stronie organizatora.

Honorowy patronat nad mistrzostwami objęli: Jego Magnificencja Rektor PWSZ w Lesznie ­­- prof. dr hab. Maciej Pietrzak oraz Prezydent Miasta Leszna - Łukasz Borowiak.

Obiekt - Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna

Plakat mistrzostw

Regulamin mistrzostw

LISTY STARTOWE - po publikacji list nie ma możliwości zmian w konkurencjach. Jeżeli na listach pojawiły się błedy edytorskie, prosimy o informację na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgoda na udział - podpisaną zgodę należy zdać przy pobieraniu kluczyków przed zawodami

WYNIKI ZAWODÓW

Informacje praktyczne