Aktualności

Nowe godziny otwarcia biura AZS PWSZ w Lesznie

altZ dniem 3 września br. biuro AZS-PWSZ w Lesznie ul. Mickiewicza 5, pokój 115 będzie czynne według następującego harmonogramu:

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek           8.00 - 13.00
Środa            11.00 - 14.00
Czwartek        8.00 - 12.00
Piątek             8.00 - 12.00

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny: 785 767 737
   

Agnieszka Jerzyk na Igrzyskach Olimpijskich w Lodynie!

altStudentka III roku kierunku Wychowania fizycznego (niestacjonarnie) Agnieszka Jerzyk uczestniczyła w Igrzyskach Olimpiskich w Lodnynie. Wystartowała w triathlonie (1,5km pływania, 40 jazdy na rowerze, 10km biegu) zajmując wysokie 25 miejsce. Gratulujemy!

Więcej zdjęć
   

I STAŁO SIĘ !!!

PO RAZ 6. Z RZĘDU

JESTEŚMY SPORTOWO NAJLEPSZYM

PWSZ-tem w POLSCE !


Wyniki Wyższych Szkół Zawodowych 2012 - !
   

Trzeci raz z rzędu SREBRO !

altUniwersytet Zielonogórski był organizatorem "Finału Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn, który odbył się w dniach 14-17 maja br. Po raz kolejny podopieczni dr Małgorzaty Nowackiej nie zawiedli. Będąc o do lat w ścisłej czołówce akademickiego szczypiorniaka ponownie stenęli na podium zdobywając srebrne medale w typie uczelni. W klasyfikacji generalnej mistrzostw drużyna AZS-PWSZ w Lesznie zajęła 11 miejsce.
   

AMP w jeździectwie

altWe Wrocławiu Partynicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie. Ww. mistrzostwach AZS-PWSZ w Lesznie reprezentowały dwie studentki Natalia Drańczarek (WF II rok) oraz Izabela Matysiak (Nauki Edukacyjne I rok niestacjonarnie). Obie panie wystartowały w skokach, a kol. Izabela również w ujeżdzaniu. Nasza Ekipa została sklasyfikowana na 26 miejscu klasyfikacji generalnej, co daje dobry prognostyk na następne lata.
   

Jest medal w LA !

altBardzo dobre wieści napłynęły z Bydgoszczy, gdzie w dniach 18-20 maja br. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Nasza nadzieja na "Igrzyska Olimpijskie w Londynie" Grzegorz Zimniewicz potwierdził przynależność do krajowej czołówki. Na dystancie 100 metrów mimo problemów z blokami zdobył brązowy medal AMP 2012 z czasem 10,70s. Wśród kobiet w typie Wyższych Szkół Zawodowych srebny medal w skoku w dal zdobyła Katja Potrzeba.   
   

AMP w tenisie ziemnym

altW dniach 18-20 maja br. w Gdańsku reprezentacja AZS-PWSZ w Lesznie uczestniczyła w "Półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym". Udział w turnieju niestety bez awansu do finału, ale za to z cennymi punktami do klasyfikacji generalnej AMP. W skład reprezentacji weszli: Magdalena Majer, Joanna Rajzer, Sonia Juskowiak, Patryk Majchrzak, Paweł Cisowski oraz Michał Walencki.
   

Awans do finału AMP bez utraty bramki

altKlub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej był organizatorem "Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej". Do Błażejewka podopieczni mgr. Sebastiana Nowaka jechali z nadzieją awansu, ale tak dobrego wyniku nikt się nie spodziewał. W rozegranych pięciu meczach nie stracili gola! Awans z pierwszego meczu pozwala liczyć na dobry wynik w finale, który odbędzie się 3-6 czerwca w Katowicach.

Więcej: Awans do finału AMP bez utraty bramki

   

230 osób ruszyło Cooper !

altW dniu 12 maja br. Klub Uczelniany AZS-PWSZ w Lesznie współorganizował „Test Coopera dla wszystkich” który był częścią Ogólnopolskiej Kampanii Promowania Sprawności Fizycznej. W imprezie uczestniczyło 230 biegaczy, w tym 79 kobiet. Najmłodszy Paweł miał 3 lata przytruchtał 1100 metrów, a najstarsi panowie 58 lat (Ryszard, Jacek, Zenon) od 1200m -2111m. Największy dystans pokonali panowie Renato i Łukasz po 3550m. Następny test odbędzie się 6 października. Już dziś serdecznie zapraszamy!

   

TEST COOPERA ! Zapraszamy 12 maja br. od 14.00 - 20.00

altTest Coopera dla Wszystkich jest elementem ogólnopolskiej kampanii promowania sprawności fizycznej. Impreza jest częścią akcji Polska Biega. W ramach akcji Test Coopera był organizowany dwukrotnie w 2011 r.: w czerwcu w 20 miastach i w październiku w 11 miastach. W zeszłorocznej akcji wzięło udział blisko 5 tysięcy osób, pokonując dystans prawie 12 tysięcy kilometrów. W tym roku chcielibyśmy, aby wspólnym wysiłkiem i zaangażowaniem udało się nam wspólnie poprawić ten wynik, „Biegnąc dookoła kuli ziemskiej”, czyli pokonać 40 tysięcy kilometrów.

Tegoroczną akcję chcielibyśmy zorganizować w dwóch terminach: 12 maja 2012r. oraz 6 października 2012 r.na 25 obiektach LA w całej Polsce. TAKŻE W LESZNIE !

Więcej: TEST COOPERA ! Zapraszamy 12 maja br. od 14.00 - 20.00

   

Strona 9 z 13

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współpraca