Aktualności

Korekty w harmonogramie sekcji sportowych

Rok akademicki w pełni, więc sekcje sportowe AZS PWSZ Leszno rozwinęły swoje zajęcia. W harmonogramie dokonano kilku korekt i dodano parę terminów. Polecamy szczególnej uwadze terminy sekcji siatkówki mężczyzn, pływania, tenisa stołowego oraz badmintona.

Harmonogram zajęć
   

Szkolenie środowiskowe

altW dniach 9-11 listopada 2012 r. Organizacja Środowiskowa AZS Poznań była organizatorem szkolenia dla działaczy AZS z województwa Wielkopolskiego. W Centrum konferencyjno-wypoczynkowym "Galion" w Górkach Zachodnich doskonalono warsztat umiejętności organizacji imprez sportowych oraz wymieniano doświadczenia w zarządzaniu klubem uczelnianym. Na szkoleniu nie zabrakło przedstawicieli AZS-PWSZ w Lesznie - klub reprezentowały Monika Kaczmarek i Angelika Trojnar.
   

UWAGA FUTSALIŚCI

W dniu 12 listopda br. (poniedziałek) zajecia sekcji piłki nożnej zostaja wyjatkowo odwołane! Na sali gimnastycznej w Gimnzajum nr 9 odbywaja się próbne egzaminy gimnazjalne.
   

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze

altW dniu 21 listopada 2012r. (środa) odbędzie Walne Zebranie członków Klubu Uczelnianego AZS-PWSZ w Lesznie. Zebranie odbędzie się o godzinie 14.30 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Serdecznie zapraszamy.

Uchwała Zarządu KU AZS-PWSZ w Lesznie

Harmonogram zebrań sekcji
   

Uczelniane podsumowanie AMP 2012

altPodczas uczelnianego podsumowania Akademickich Mistrzostw Polski nagrodzeni byli główni autorzy sukcesu, medaliści mistrzostw kraju. A wśród nich: lekkoatletka Katja Potrzeba, lekkoatleta Grzegorz Zimniewicz, pływak Tomasz Przybylak, piłkarze nożni Klaudiusz Kaźmierczak i Jakub Borowczyk, oraz trener piłkarzy mgr Sebastian Nowak. Nagrodę specjalną otrzymała także uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie Agnieszka Jerzyk. Wśród wyróżnionych byli również uczelniani działacze Elwira schmidt, Błażej Dubisz i Patryk Jatczak. Honorowe członkostwo w klubie otrzymał prof. zw. dr hab. inż. Czesław Królikowski (rektor PWSZ 2008-2012).
Więcej zdjęć
   

Rozpoczynamy zajęcia sekcji...

altOd dnia 5 listopada 2012r. (poniedziałek) rozpoczynają działalność sekcje sportowe. Jest parę zmian w porównaniu do roku poprzedniego, stąd prośba o uważne wczytanie się w harmonogram zajęć.
Terminy sekcji siatkówki mężczyzn i tenisa stołowego podane zostaną w terminie późniejszym.

Przypominamy, że uczestniczyć w zajęciach sekcji sportowych AZS-PWSZ w Lesznie mogą osoby, które posiadają ważną legitymacje AZS.


Szczegółowy harmonogram.
   

Gala Sportu Akademickiego 2012

altW Centrum Wykładowo-konferencyjnym Politechniki Poznańskiej została zorganizowana Gala Sportu  Akademickiego Uhonorowano najlepsze uczelnie oraz najlepszych sportowców i trenerów. Podsumowana została praca całego Akademickiego Związku Sportowego w minionym roku. Ponad 300 osób, przedstawicieli wszystkich ośrodków sportu studenckiego z kraju mogło oklaskiwać najlepszych z najlepszych, czyli tegorocznych bohaterów Igrzysk Olimpijskich, Akademickich Mistrzostw Świata, Europejskich Igrzysk Studenckich i Akademickich Mistrzostw Polski.
Po raz 6. z rzędu na najwyższym stopniu podium staneli przedstawiciele Pańśtwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, który odebrali nagrodę za zwycięstwo w Akadamickich Mistrzostwach Polski w typie Wyższych Szkół Zawodowych.

Więcej: Gala Sportu Akademickiego 2012

   

Wielu ruszyło kuper...

altZa nami kolejna udana impreza sportowa w Lesznie. Klub Uczelniany AZS-PWSZ w Lesznie był koordynatorem „Testu Coopera dla wszystkich”. W teście na stadionie MOSiR w Lesznie wystartowało 263 uczestników czyli o 33 więcej niż w majowej edycji. Na starcie stawiło się 163 mężczyzn i 100 kobiet. Najmłodsi  Antonina i Paweł mieli po 3 lata. Najstarszą uczestniczką była 65 letnia Jadwiga, a najstarszym biegaczem 76 letni Henryk. Największy dystans w 12 minut pokonał 16 letni Dawid - 3700m. Łącznie wszyscy uczestnicy pokonali 627,29 km.

Wszystkim zaangażowanym w test serdecznie dziękujemy!

   

TEST COOPER !!!

altW październiku AZS po raz kolejny organizuje "Test Coopera dla Wszystkich". Sprawdź swoją moc podczas 12-minutowego biegu na jednym z 22 obiektów w całej Polsce.

Udział w Teście jest BEZPŁATNY, a każdy uczestnik Testu otrzyma:
• samoprzylepny numer startowy,
• certyfikat z wynikiem Testu,
• butelkę wody,
• pierwsze 150 osób na każdym obiekcie otrzyma pamiątkową koszulkę.

 Test w Lesznie odbędzie się na stadionie MOSIR ul. 17 Stycznia 68 w godz. 8.30 - 13.00.

Więcej: TEST COOPER !!!

   

Gratulacje !!!

alt 
Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do kolejnego sukcesu
Klubu Uczelninanego AZS-PWSZ w Lesznie
   

Strona 8 z 13

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współpraca