Aktualności

Gala Sportu Akademickiego

W warszawskim teatrze „Capitol” odbyła się Gala Sportu Akademickiego 2011. Jej zadanie było podwójne – uhonorowanie najlepszych sportowo uczelni, co wiązało się z zakończeniem Akademickich Mistrzostw Polski edycji 2010/2011 oraz zainicjowanie nowego cyklu tych tradycyjnych, rozgrywanych w ponad czterdziestu konkurencjach rozgrywek, w ramach Akademickich Mistrzostw Polski 2011/2012. Gala zgromadziła więc przede wszystkim przedstawicieli uczelni triumfujących w sporcie, a jej głównym punktem programu było nagradzanie najlepszych uczelni jakie uczestniczyły w kończącej się edycji Mistrzostw. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy typów, klasyfikacji generalnej oraz wprowadzonej po raz pierwszy klasyfikacji medalowej AMP.

Więcej: Gala Sportu Akademickiego

   

Nowy rok akademicki i trochę zmian.

W bieżącym roku akademickim zapisy do klubu odbywają się on line poprzez stronę www.azs.pl . Z wydrukowanym formularzem zaprszamy do Naszego biura w budynku PWSZ pok. 115.

Godziny otwarcia:
                                Poniedziałek:   9.00-13.00
                                Wtorek:         10.00-14.00
                                Środa:             8.00-12.00
                                Czwartek:     10.00-14.00
                                Piatek:            8.00-12.00
   

JESTEŚMY NAJLEPSI !!!


   

Uczelniane podsumowanie

W dniu 16 listopada 2010 r.w Clubie Bowlingowym odbyło się "Uczelniane Podsumowanie Akademickich Mistrzostw Polski 2009/2010", na którym nagrodzono najlepszych sportowów i trenera ostatniej edycji mistrzostw. Wyróżnieni zostali:
 - Tetiana Medunytsia - III rok WF - biegi przełajowe,
 - Werronika Kozanecka - III rok WF -  pływanie,
 - Błażej Dubisz - III rok WF - lekka atletyka (skok w dal),
 - Hubert Szkudelski - II rok WF - piłka ręczna
Nagrodę dla trenera odebrała dr Małgorzata Nowacka (piłka ręczna mężczyzn).
Specjalne wyróżnienie otrzymała Agnieszka Jerzyk - III rok WF - za zdobycie dwóch złotych medali na AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚWIATA W TRIATHLONIE.
   

Walne Zebranie

W dniu 15 listopada 2010r. (poniedziłek) odbędzie Walne Zebranie członków Klubu Uczelnianego AZS-PWSZ w Lesznie. Zebranie odbędzie się o godzinie 11.00 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Serdecznie zapraszamy.

Uchwała KU AZS-PWSZ w Lesznie

Harmonogram zebrań sekcji w celu wyboru delegatów

   

Strona 13 z 13

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współpraca